Kalan Süre

Haberler

Mersin'de Gıda Fuarı kapılarını açtı

Türk gıda endüstrisi için uzun yıllardır başarılı şekilde düzenlediği uluslararası gıda fuarları sayesinde, sektörün üretimden dağıtıma, işletmeden tüketim ve ihracata kadar ki tüm süreçlerinin analizini çok iyi yapan CNR Holding, bu alandaki deneyim ve birikimi ile Akdeniz'in en büyük gıda fuarını 9. kez organize ediyor. Mersin Gıda, Gıda Teknolojileri ve Paketleme Fuarı Türkiye'nin gıda üretimi ve ihracatında önemli bir merkez haline gelen Mersin'de tüm gıda sektörünü bir araya getiriyor
 
Türk gıda ve içecek sektörünün yerli ve milli üretimini uluslararası alıcılar ile buluşturacak olan fuar, 150'den fazla firmanın katılımıyla toplam 15 bin metrekare açık ve kapalı alanda yapılacak. Orta Doğu, Güney Afrika, Bağımsız Devletler Topluluğu, Doğu Avrupa ve Arap Ülkeleri'nden sektör alıcılarının ziyaret edeceği Mersin Gıda'nın kapıları, 7 Kasım'da, Mersin CNR Expo Yenişehir Fuar Merkezi'nde açıldı
 
Mersin CNR fuarları ile zenginleşiyor
 
10 yılı aşkın süredir Mersin'de düzenlediği fuarlarıyla kentin ekonomisine önemli katkılar sağlayan CNR Holding, kentte düzenlediği fuar sayısını 12'den 16'ya çıkardı.
 
Her yıl 50'den fazla fuar organize eden CNR Holding yönetimi Akdeniz'in ticaret şehri Mersin'de yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya geldi. Düzenlenen basın toplantısına CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve CNR Holding İcra Kurulu Üyesi Erhan Çelik'in yanı sıra T.C. Mersin Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ayhan Kızıltan katıldı.
 
Kente katkısını fuarların da ötesine taşımayı hedefleyen CNR Holding, Mersin'i ilgilendiren her konuda tanıtım ve farklı organizasyonlarla desteğini daha da arttıracak.
 
Hedef Mersin'e 5 kıta, 186 ülkeden, 10 milyon katılımcı ve ziyaretçi getirmek!